Tabela i terminarz Żak Młodszy

Termin Drużyny Wynik
  RUNDA I  
05.09.2016 1. MOSM TYCHY I – PAUZA X
  2. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – MOSM TYCHY II 3:7 (1:1, 1:5, 1:1)
  3. MUKS NAPRZÓD JANÓW – KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW  
  4. TMH POLONIA BYTOM – MUKS ORLIK OPOLE 8:4 (3:0, 2:1, 3:3)
  5. JKH GKS JASTRZĘBIE – UKH UNIA OŚWIĘCIM 5:0 (0:0, 4:0, 1:0)
12.09.2016 6. PAUZA – UKH UNIA OŚWIĘCIM  
  7. MUKS ORLIK OPOLE – JKH GKS JASTRZĘBIE  
  8. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW – TMH POLONIA BYTOM  
  9. MOSM TYCHY II – MUKS NAPRZÓD JANÓW 3:9 (1:6, 2:3, 0:0)
  10. MOSM TYCHY I – UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  
19.09.2016 11. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC- PAUZA  
  12. MUKS NAPRZÓD JANÓW – MOSM TYCHY I  
  13. TMH POLONIA BYTOM – MOSM TYCHY II  
  14. JKH GKS JASTRZĘBIE – KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW  
  15. UKH UNIA OŚWIĘCIM – MUKS ORLIK OPOLE  
26.09.2016 16. PAUZA – MUKS ORLIK OPOLE  
  17. MOSM TYCHY II – JKH GKS JASTRZĘBIE  
  18. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW – UKH UNIA OŚWIĘCIM  
  19. MOSM TYCHY I – TMH POLONIA BYTOM  
  20. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – MUKS NAPRZÓD JANÓW  
03.10.2016 21. MUKS NAPRZÓD JANÓW – PAUZA  
  22. TMH POLONIA BYTOM – UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  
  23. JKH GKS JASTRZĘBIE – MOSM TYCHY I  
  24. UKH UNIA OŚWIĘCIM – MOSM TYCHY II  
  25. MUKS ORLIK OPOLE – KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW  
10.10.2016 26. PAUZA – KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW  
  27. MOSM TYCHY II – MUKS ORLIK OPOLE  
  28. MOSM TYCHY I – UKH UNIA OŚWIĘCIM  
  29. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – JKH GKS JASTRZĘBIE  
  30. MUKS NAPRZÓD JANÓW – TMH POLONIA BYTOM  
17.10.2016 31. TMH POLONIA BYTOM – PAUZA  
  32. JKH GKS JASTRZĘBIE – MUKS NAPRZÓD JANÓW  
  33. UKH UNIA OŚWIĘCIM – UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  
  34. MUKS ORLIK OPOLE – MOSM TYCHY I  
  35. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW – MOSM TYCHY II  
24.10.2016 36. PAUZA – MOSM TYCHY II  
  37. MOSM TYCHY I – KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW  
  38. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – MUKS ORLIK OPOLE  
  39. MUKS NAPRZÓD JANÓW – UKH UNIA OŚWIĘCIM  
  40. TMH POLONIA BYTOM – JKH GKS JASTRZĘBIE  
30.10.2016 41. JKH GKS JASTRZĘBIE – PAUZA  
  42. UKH UNIA OŚWIĘCIM – TMH POLONIA BYTOM  
  43. MUKS ORLIK OPOLE – MUKS NAPRZÓD JANÓW  
  44. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW – UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  
  45. MOSM TYCHY II – MOSM TYCHY I  
  RUNDA II  
07.11.2016 46. PAUZA – MOSM TYCHY I  
  47. MOSM TYCHY II – UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  
  48. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW – MUKS NAPRZÓD JANÓW  
  49. MUKS ORLIK OPOLE – TMH POLONIA BYTOM  
  50. UKH UNIA OŚWIĘCIM – JKH GKS JASTRZĘBIE  
14.11.2016 51. UKH UNIA OŚWIĘCIM – PAUZA  
  52. JKH GKS JASTRZĘBIE – MUKS ORLIK OPOLE  
  53. TMH POLONIA BYTOM – KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW  
  54. MUKS NAPRZÓD JANÓW – MOSM TYCHY II  
  55. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – MOSM TYCHY I  
21.11.2016 56. PAUZA – UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  
  57. MOSM TYCHY I – MUKS NAPRZÓD JANÓW  
  58. MOSM TYCHY II – TMH POLONIA BYTOM  
  59. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW – JKH GKS JASTRZĘBIE  
  60. MUKS ORLIK OPOLE – UKH UNIA OŚWIĘCIM  
28.11.2016 61. MUKS ORLIK OPOLE – PAUZA  
  62. JKH GKS JASTRZĘBIE – MOSM TYCHY II  
  63. UKH UNIA OŚWIĘCIM – KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW  
  64. TMH POLONIA BYTOM – MOSM TYCHY I  
  65. MUKS NAPRZÓD JANÓW – UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  
05.12.2016 66. PAUZA – MUKS NAPRZÓD JANÓW  
  67. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – TMH POLONIA BYTOM  
  68. MOSM TYCHY I – JKH GKS JASTRZĘBIE  
  69. MOSM TYCHY II – UKH UNIA OŚWIĘCIM  
  70. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW – MUKS ORLIK OPOLE  
12.12.2016 71. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW – PAUZA  
  72. MUKS ORLIK OPOLE – MOSM TYCHY II  
  73. UKH UNIA OŚWIĘCIM – MOSM TYCHY I  
  74. JKH GKS JASTRZĘBIE – UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  
  75. TMH POLONIA BYTOM – MUKS NAPRZÓD JANÓW  
19.12.2016 76. PAUZA – TMH POLONIA BYTOM  
  77. MUKS NAPRZÓD JANÓW – JKH GKS JASTRZĘBIE  
  78. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – UKH UNIA OŚWIĘCIM  
  79. MOSM TYCHY I – MUKS ORLIK OPOLE  
  80. MOSM TYCHY II – KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW  
09.01.2017 81. MOSM TYCHY II – PAUZA  
  82. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW – MOSM TYCHY I  
  83. MUKS ORLIK OPOLE – UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  
  84. UKH UNIA OŚWIĘCIM – MUKS NAPRZÓD JANÓW  
  85. JKH GKS JASTRZĘBIE – TMH POLONIA BYTOM  
16.01.2017 86. PAUZA – JKH GKS JASTRZĘBIE  
  87. TMH POLONIA BYTOM – UKH UNIA OŚWIĘCIM –  
  88. MUKS NAPRZÓD JANÓW – MUKS ORLIK OPOLE –  
  89. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW  
  90. MOSM TYCHY I – MOSM TYCHY II  
  RUNDA III  
30.01.2017 91. MOSM TYCHY I – PAUZA  
  92. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – MOSM TYCHY II  
  93. MUKS NAPRZÓD JANÓW – KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW  
  94. TMH POLONIA BYTOM – MUKS ORLIK OPOLE  
  95. JKH GKS JASTRZĘBIE – UKH UNIA OŚWIĘCIM  
06.02.2017 96. PAUZA – UKH UNIA OŚWIĘCIM  
  97. MUKS ORLIK OPOLE – JKH GKS JASTRZĘBIE  
  98. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW – TMH POLONIA BYTOM  
  99. MOSM TYCHY II – MUKS NAPRZÓD JANÓW  
  100. MOSM TYCHY I – UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  
13.02.2017 101. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC- PAUZA  
  102. MUKS NAPRZÓD JANÓW – MOSM TYCHY I  
  103. TMH POLONIA BYTOM – MOSM TYCHY II  
  104. JKH GKS JASTRZĘBIE – KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW  
  105. UKH UNIA OŚWIĘCIM – MUKS ORLIK OPOLE  
20.02.2017 106. PAUZA – MUKS ORLIK OPOLE  
  107. MOSM TYCHY II – JKH GKS JASTRZĘBIE  
  108. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW – UKH UNIA OŚWIĘCIM  
  109. MOSM TYCHY I – TMH POLONIA BYTOM  
  110. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – MUKS NAPRZÓD JANÓW  
27.02.2017 111. MUKS NAPRZÓD JANÓW – PAUZA  
  112. TMH POLONIA BYTOM – UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  
  113. JKH GKS JASTRZĘBIE – MOSM TYCHY I  
  114. UKH UNIA OŚWIĘCIM – MOSM TYCHY II  
  115. MUKS ORLIK OPOLE – KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW  
06.03.2017 116. PAUZA – KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW  
  117. MOSM TYCHY II – MUKS ORLIK OPOLE  
  118. MOSM TYCHY I – UKH UNIA OŚWIĘCIM  
  119. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – JKH GKS JASTRZĘBIE  
  120. MUKS NAPRZÓD JANÓW – TMH POLONIA BYTOM  
13.03.2017 121. TMH POLONIA BYTOM – PAUZA  
  122. JKH GKS JASTRZĘBIE – MUKS NAPRZÓD JANÓW  
  123. UKH UNIA OŚWIĘCIM – UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  
  124. MUKS ORLIK OPOLE – MOSM TYCHY I  
  125. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW – MOSM TYCHY II  
20.03.2017 126. PAUZA – MOSM TYCHY II  
  127. MOSM TYCHY I – KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW  
  128. UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – MUKS ORLIK OPOLE  
  129. MUKS NAPRZÓD JANÓW – UKH UNIA OŚWIĘCIM  
  130. TMH POLONIA BYTOM – JKH GKS JASTRZĘBIE  
27.03.2017 131. JKH GKS JASTRZĘBIE – PAUZA  
  132. UKH UNIA OŚWIĘCIM – TMH POLONIA BYTOM  
  133. MUKS ORLIK OPOLE – MUKS NAPRZÓD JANÓW  
  134. KOJOTKI NAPRZÓD JANÓW – UKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC  
  135. MOSM TYCHY II – MOSM TYCHY I  

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub kliknięcie przycisku "Akceptuję" oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo w dowolnej chwili dokonać zmian ustawień dotyczących wykorzystywania cookies.

Zamknij