Po zaciętej walce w Jastrzębiu Żaki młodsze zakończyły sezon

Nasze Żaki po zaciętej walce uległy wyżej notowanej drużynie z Jastrzębia 7:15. Gdyby nie I tercja, w które straciliśmy sporo bramek to mecz był bardzo wyrównany. W II i III tercji Orliki stoczyły wyrównany pojedynek z drużyną z 2 miejsca tabeli.

Tym ostatnim meczem Żaki Młodsze zakończyły sezon 2017/2018 plasując się na 5 miejscu w Śląskiej Lidze Hokeja na Lodzie.

Dwóch naszych zawodników znalazło się w pierwszej 10 punktacji kanadyjskiej. Antoni Caputa na 6 miejscu i Krzysztof Centkowski na 1 miejscu. Krzysiek przy okazji jest również królem strzelców ligi z 43 bramkami.